Dantų balinimas

Dantų balinimas yra vis labiau populiarėjanti estetinės odontologijos procedūra, skirta pacientams, kurie nėra patenkinti savo dantų spalva ir norėtų ją pašviesinti. Dantų spalva priklauso nuo genų, taip pat ilgainiui gali pakisti dėl įvairių priežasčių: dažančių maisto produktų vartojimo, kavos, juodos arbatos, rūkymo, raudono vyno ir kitų kasdienių dirgiklių. Tokiu atveju dantų balinimas yra greita ir efektyvi pagalba. Balinant dantis, naudojamas vandenilio peroksidas, kurio tinkamą koncentraciją parenka specialistas. Svarbu paminėti, kad dantų balinimo procedūros metu keičiasi tik natūralių dantų spalva, o plombos ir vainikėliai išlaiko pirminį atspalvį.

1 būdas. Lazeris

Lazeriu dantys balinami odontologo kabinete. Lazeris sustiprina balinimo gelio poveikį, todėl paprastai norimas baltumas pasiekimas vos po vienos procedūros, t.y. 30 min. Tai yra neabejotinai vienas efektyviausių ir saugiausių dantų balinimo būdų.

2 būdas. LED lempa

Procedūra atliekama odontologo kabinete. Balinamoji medžiaga tepama ant dantų, o LED šviesa ją aktyvina. Šis pasirinkimas ypač tinkamas ieškantiems greito ir efektyvaus dantų balinimo būdo.

3 būdas. Kapos

Individualiai pagamintomis kapomis dantys balinami namuose. Kapų vidus pripildomas balinamosios medžiagos ir jos dedamos ant dantų nurodytam laikui. Norimam efektui pasiekti reikalingos kelios procedūros. Plačiau apie balinimo kapomis ypatumus informuos gydytojas.

Ar tai saugu?

Balinimas odontologo kabinete – saugi procedūra, nes specialistas nuolatos stebi, kad vandenilio peroksido aktyvacija vyktų tolygiai ir dantų audiniai neperkaistų. Be to, balinant dantis odontologo kabinete, uždedama dantenų apsauga, todėl dantenos ir burnos gleivinė apsaugomos nuo pažeidimų. Dantų balinimas namuose taip pat yra saugi procedūra, jeigu paisoma gydytojo rekomendacijų.

Po dantų balinimo

  • Šypsena atrodo estetiškai
  • Sustiprėja pasitikėjimas savimi, o Jūs dažniau šypsotės!
  • Norint dantų baltumą išlaikyti kuo ilgiau, reikėtų užtikrinti idealią asmeninę burnos higieną
  • 48 val reikėtų vengti dažančių maisto produktų
  • Gali padidėti dantų jautrumas, tačiau jis praeina maždaug per parą laiko

 

MOK klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

Jeigu turite klausimų arba norite užsiregistruoti vizitui - susisiekite!

Rekomenduojami specialistai

Milda Daukėlienė

Burnos higienistė

Kontaktai

Telefonas: +370 688 39000


Adresas: Kalvarijų g. 135, Vilnius, Lietuva

El. paštas: info@moklinika.lt


Mikroskopinės odontologijos klinika

I - IV 8:00 - 20:00
V 8:00 - 17:00