Gyvenimas po dantų implantacijos. Ką svarbu žinoti?

Gyvenimas po dantų implantacijos. Ką svarbu žinoti?

Dantų implantai – ilgametė investicija į kokybišką gyvenimą su šypsena. Tūkstančiai pacientų jau įsitikino atkurtų dantų kokybe: nustojo vengti savo atvaizdo veidrodyje ar kietesnio maisto kąsnio. Kompleksus ir nepatogumus pakeitė mėgavimasis kasdieniais malonumais. Kaip prižiūrėti ant implantų protezuotus dantis, kad vieną dieną nepasikartotų buvęs košmaras?

Dantų ant implantų priežiūra

Ant implantų protezuoti dantys beveik niekuo nesiskiria nuo natūralių, tad nesiskiria ir jų priežiūra. Tiesa, ji turėtų būti dar kruopštesnė, nes ant implantų apnašos linkusios kauptis greičiau, nei ant natūralių dantų. Reikėtų skirti ypatingą dėmesį šalia dantenų esančioms sritims, tarpdančiams. Tarpdančiuose užsilikę maisto likučiai genda, o šalia dantų atsirandančios bakterijos gali sukelti uždegimą ir paveikti implantą. Be to, kad aplink dantų implantą mažiau kauptųsi akmenys, rekomenduojama naudoti burnos skalavimo skystį.

Svarbu nepamiršti ir profilaktinių apsilankymų pas odontologą. Pirmus metus po implantacijos, pacientas turi lankytis pas gydytoją odontologą maždaug kas tris mėnesius, o vėliau – kas pusmetį. Vizitų metu tikrinama burnos ertmės būklė, esant poreikiui, gali būti atliekamos dentalinės nuotraukos, skiriamas reikiamas gydymas. Taip pat, du kartus per metus turėtų būti atliekama profesionali burnos higiena. Burnos higienos specialistas nuo dantų paviršiaus pašalins susikaupusias apnašas ir parinks Jums tinkančius tarpdančių šepetėlių dydžius. Atminkite, jog atsakinga burnos ertmės higiena – būtina sąlyga, siekiant, kad naujai atkurti dantys būtų patvarūs ir ilgaamžiai.

Saugumas visam gyvenimui

Apie implantacijos patikimumą nebyliai kalba ne tik pacientų šypsenos, bet ir Straumann teikiamos garantijos: jei dantų implantas neprigyja (tai pasitaiko tik 3–4 % atvejų), kompanija garantuoja, kad jis būtų įsriegiamas pakartotinai, o naujas implantas nieko nekainuotų. Nebesuskaičiuojate, kiek metų praėjo po Jums atliktos dantų implantacijos? Net ir tokiu atveju galite jaustis visiškai saugūs – Straumann dantų implantams suteikiama tarptautinė viso gyvenimo garantija, todėl bet kokiu etapu užklupę nesklandumai bus išspręsti. Profesionalių gydytojų pagalba suteikiama net 70-yje pasaulio šalių, o nauji dantų implantai ar protezavimo detalės Jums nieko nekainuos.

Atkūrus dantis implantais, kiekviena diena praturtinama mažomis, bet pačiomis svarbiausiomis smulkmenomis: nevaržomu juoku, šypsena ir netylančiais pokalbiais. Laikantis ant implantų atkurtų dantų priežiūros rekomendacijų, kasdieniais malonumais, komfortu ir estetiška išvaizda džiaugsitės visą gyvenimą.“

Kontaktai

Telefonas: +370 688 39000


Adresas: Kalvarijų g. 135, Vilnius, Lietuva

El. paštas: info@moklinika.lt


Mikroskopinės odontologijos klinika

I - IV 8:00 - 20:00
V 8:00 - 17:00