Apie mus

Šiuolaikinės technologijos

Jau ilgiau nei devynerius metus rūpinamės savo pacientų šypsenomis ir burnos sveikata. Pacientai - tarsi mūsų šeima, todėl kiekvienam jų gydymą atliekame sąžiningai ir kruopščiai - kaip savo šeimos nariui. Mikroskopinės odontologijos klinikos gydytojai, nuolat besitobulinantys Lietuvoje bei užsienio šalyse vykstančiuose kursuose bei konferencijose, profesionaliai ir švelniai atlieka visas odontologines procedūras. Galime Jums pasiūlyti daugelį odontologinių paslaugų: nuo funkcinio- estetinio dantų plombavimo iki dantų implantacijos operacijų bei didelės apimties viso sąkandžio reabilitacijos. Pastaraisiais metais ypač daug dėmesio skyrėme didinimo panaudojimui mūsų praktikoje. Atėjo laikas keistis - nuo šiol pažinkite mus kaip Mikroskopinės odontologijos kliniką. Mes tokie pat kruopštūs ir atsakingi, tik daugiau matantys ir galintys dirbti dar tiksliau - darbo rezultatai Jus džiugins dar ilgiau!

Apie odontologinį gydymą mikroskopo pagalba


Operacinis mikroskopas - carl zeiss opmi pico

Tai aukščiausios kokybės mikroskopas, pritaikytas naudojimui odontologijos kabinetuose. Mūsų klinikoje endodontinis gydymas ir pergydymas visada atliekamas tik su mikroskopu kotrolėje: vaizdo padidinimas iki 19 kartų suteikia galimybę gydyti pačius sudėtingiausius atvejus. Ne tik dėl didinimo, bet ir dėl ypač gero apšvietimo operacinis mikroskopas įgalina pastebėti dantų skilimus ar įtrūkimus, lokalizuoti ypač siaurus kanalus, rasti kanalų išsišakojimus, plombuoti esamas perforacijas, ar šaknis nesusiformavusiomis viršūnėmis, pašalinti iš kanalų kietus cementus bei instrumentų lūžgalius. Jau įrodyta, kad šaknų kanalų gydymas mikroskopo kontrolėje yra žymiai kokybiškesnis, o sėkmė - ilgalaikiškesnė.

Skaitmeninės dantų rentgeno nuotraukos - vatech

Mes rūpinamės savo pacientų saugumu, todėl rentgeno nuotraukas atliekame rentgenoviziografo pagalba: specialus daviklis rentgeno spinduliuotę verčia į skaitmeninį vaizdą monitoriuje. Dėl ypač didelio daviklio jautrumo rentgeno spindulių dozė, reikalinga vienai skaitmeninei nuotraukai atlikti, yra bent dešimt kartų mažesnė, lyginant su įprastine rentgenograma. Be to, vaizdas iš karto matomas monitoriuje, o kompiuterinės programos dėka gali būti įvairiai apdorojamas (didinamas, ryškinamas, matuojamas) - taip taupomas ne tik paciento, bet ir gydytojo laikas, palengvinama tiksli diagnostika.

Ultragarsinis skaleris - ems piesion master 100

Šiuolaikiškas šveicariškas ultragarsinis skaleris EMS naudojamas ne tik profesionaliai burnos higienai, tačiau ir kitoms gydymo procedūroms - šaknų kanalų pergydymui, dantų paruošimui protezavimo metu. Viršdanteninių ir podanteninių akmenų šalinimas šio prietaiso pagalba tapo žymiai malonesnis, nes skaleris dirba daug tyliau, o jo sukeliami antgaliuko judesiai labai mažos amplitudės, tikslūs, o ne chaotiški. Tai lemia daug mažesnę danties paviršiaus abraziją bei tik nežymų dantų jautrumą po profesionalios burnos higienos.

Sodapūtė - ems air-flow

AIR-FLOW® veikimo metodas pagrįstas suspausto oro, vandens bei smulkių dalelių srove, nukreipta tiesiai į danties paviršių. Tokiu būdu nuo dantų efektyviai ir be skausmo pašalinamas minkštasis apnašas, smulkūs konkrementai bei pigmentinės dėmės. Yra nustatyta, kad 1mg dantų apnašo randama daugiau nei 200 milijonų mikroorganizmų. Jei tokioms bakterijoms sudaromos palankios sąlygos, jos sparčiai dauginasi ir suformuoja bioplėvelę - storą mikroorganizmų sluoksnį, ypač atsparų medikamentų poveikiui bei kūno imuniniam atsakui. Nesuardyta bioplėvelė lemia sparčią periodontito bei periimplantito eigą. AIR-FLOW® sistemos dėka bioplėvelė suardoma net iki 5mm gyliu po dantenomis. Taigi, sodapūtė leidžia išlaikyti Jūsų šypseną ne tik baltą, bet ir sveiką. Ir be jokio skausmo!

Elektroninis šaknies viršūnės matuoklis - morita root zx ii - carl zeiss ompi pico

Norint, kad endodontinis gydymas būtų sėkmingas, šaknies kanalą reikia apruošti mechaniškai bei chemiškai per visą jo ilgį. Ypač tiksliai šaknies kanalo ilgį leidžia nustatyti elektroninis šaknies viršūnės matuoklis (apeksolokatorius). Mažas metalinis kabliukas yra dedamas ant paciento lūpos, o antruoju prietaiso elektrodu liečiamasi prie šaknų kanalo gydymui naudojamo metalinio instrumento. Kai tik instrumentas pasiekia pačią šaknies viršūnę ir paliečia kaulinį audinį, apeksolokatorius ima skleisti garsinį signalą. Derinant elektroninio šaknies viršūnės matuoklio parodymus su rentgeno vaizdais, galima labai tiksliai nustatyti šaknies kanalo ilgį.

Skaitmeninė fotografija

Skaitmeninių technologijų laikais itin svarbią vietą odontologijoje užima fotografija. Pacientai fotografuojami prieš gydymą, jo metu bei pačioje pabaigoje, galutinių rezultatų vertinimui. Be to, skaitmeninė fotografija leidžia lengviau ir tiksliau nustatyti restauruojamų dantų spalvas, padeda sklandžiau bendradarbiauti su dantų technologais, ypač protezuojant dantis burnos estetinėje zonoje.

ŽANDIKAULIŲ PADĖTIES REGISTRAVIMO LANKAI - KAVO IR artex®

Veido lanko dėka įmanomas žymiai tikslesnis dantų protezavimas: jo pagalba registruojama paciento žandikaulių padėtis, kuri dantų technologų laboratorijoje fiksuojama artikuliatoriuje - prietaise, imituojančiame apatinio žandikaulio judesius. Tokiu būdu galima suformuoti ir išmodeliuoti individualų, itin estetišką ir funkcionalų protezą - vainikėlį, laminatę ar užklotą.

Sterilizatorius - euronda e9

Medicininėse įstaigose ypač svarbu užkirsti kelią infekcijų plitimui: kiekvienas apsilankantis pacientas, kiekvienas darbuotojas privalo jaustis apsaugotas nuo rizikos užsikrėsti tokiomis pavojingomis ligomis, kaip ŽIV, hepatito B ir C virusai ar tuberkuliozė. Mūsų klinikoje ypač rūpinamasi kokybiška instrumentų dezinfekcija bei sterilizacija, paviršių apruošimu bei patalpų švara. Visi instrumentai sterilizuojami autoklave “Euronda E9”, o sterilizacijos kokybė kiekvieną kartą tikrinama dviejų rūšių indikatoriais, atitinkančiais griežtus Higienos Centro reikalavimus. Visa informacija apie klinikoje vykdomus sterilizacijos procesus atsakingai registruojama ir saugoma. Kiekvieno Jūsų apsilankymo metu naudojamos apsauginės medžiagos (servetėlės, rentgeno daviklio plastikiniai maišeliai), siurbliai, švirkštų adatos, pirštinės yra vienkartinės, o instrumentų dezinfekcija, kabineto įrangos bei paviršių valymas atliekamas tik su šiuolaikiškomis medžiagos. Todėl nepykite, jei gydytojas keletą minučių vėluoja Jus priimti į savo kėdę: greičiausiai kabinete vis dar vyksta paviršių dezinfekcija, kad Jūs galėtumėte jaustis saugus!

Kontaktai

Telefonas: +370 688 39000


Adresas: Kalvarijų g. 135, Vilnius, Lietuva

El. paštas: info@moklinika.lt


Mikroskopinės odontologijos klinika

I - IV 8:00 - 20:00
V 8:00 - 17:00